Wikipedie informačního systému zjednoduší práci se SEIWINem

Wikipedie informačního systému zjednoduší práci se SEIWINem

Práce se systémem SEIWIN bude ode dneška ještě jednodušší než dřív. Jak je to možné? Jistě dobře znáte naši uživatelskou příručku. V rámci zpříjemnění práce se systémem SEIWIN 5 jsme však hledali další možnosti, které by mohly každodenní práci našich uživatelů zjednodušit nebo jim osvěžit zapomenuté funkce a postupy, které SEIWIN nabízí. A věříme, že jsme našli řešení:  Wikipedii informačního systému SEIWIN.

 

Na speciální webové stránce s wikipedií informačního systému SEIWIN ode dneška najde každý uživatel i zájemce návody a manuály pro práci se SEIWINem. Oproti uživatelské příručce jsou tyto návody o poznání konkrétnější, detailnější a zabývají se vždy jasnou tematikou a postupem, který v systému uživatelé denně používají. Návody jsou psány stylem „jak na to“ a zpravidla se jedná o postup krok za krokem, doprovázený pro lepší názornost obrázky přímo ze systému. Ty pomohou úkony popsané v návodech zvládnout i méně zkušeným uživatelům.

 

K dnešnímu dni se na wikipedii nachází přes 20 podrobných návodů zejména z ekonomických modulů. Mimo jiné zde naleznete také často kladené otázky, které zodpověděli naši odborníci. Stejně jako známá internetová encyklopedie má být i naše wikipedie živou znalostní bází, kterou budeme neustále aktualizovat. Už nyní plánujeme postupně přidávat další návody, a to nejen z modulů ekonomických, ale hlavně výrobních (MVO, LHP, DOT a další). 

 

Wikipedie informačního systému SEIWIN má za cíl co nejlépe sloužit našim uživatelům. Proto jsme zřídili i speciální e-mailovou adresu navody@ha-soft.cz, na kterou lze zasílat návrhy a podněty k dalším návodům, které by podle vás neměly na webu chybět.

 

Věříme, že wikipedie bude skutečným pomocníkem, aby byla práce se systémem SEIWIN pro naše uživatele ještě jednodušší než dřív.

Tým společnosti HA-SOFT

Česky