O nás

Společnost HA-SOFT je brněnská rodinná firma s více než 25letou tradicí. Od roku 1992 se specializuje na vývoj komplexního informačního systému SEIWIN. O kvalitách svědčí mimo jiné skutečnost, že SEIWIN je nejpoužívanějším lesnickým informačním systémem v ČR. Na vývoji systému SEIWIN se v současnosti podílí 24 zaměstnanců.

Informační systém v lesnictví slouží například k evidenci dříví, stavu pokladny, docházky zaměstnanců nebo mapování terénu. Unikátností systému SEIWIN je, že propojuje výrobu s ekonomikou podniku v reálném čase. Umožňuje přehledně zpracovávat a bezpečně uchovávat veškerá data na jednom místě. Firmám tak stačí jeden software a nepotřebují více systémů od různých výrobců. Ušetří si tak přepisování dat, papírování a hlavně čas. 

Společnost HA-SOFT podporuje rozvoj vzdělávání v oboru, a proto svůj systém bezplatně poskytuje školám pro praktickou výuku v rámci projektu SEIWIN do škol!. Od podzimu 2018 tak pracují studenti českých středních i vysokých škol oboru lesnictví se SEIWINEM. Získají tak cenné odborné dovednosti, které si vyzkouší na reálných příkladech, a lépe se připraví na budoucí povolání.

 

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009 pro projektování, servis a poradenství pro výpočetní techniku. Certifikát udělilo akreditační středisko DQS Cert.
Naše společnost dále udržuje systém managementu bezpečnosti informací, který splňuje všechny požadavky specifikované normou ISO 27001:2014 pro projektování, tvorbu a servis informačních systémů a poradenství v této oblasti. Certifikát udělilo akreditační středisko DQS Cert.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)