Nové logo a firemní design

Firemní design je podstatou vizuální identity firmy. A protože víme, že když se něco dělá, má se to dělat pořádně, oslovili jsme jednoho z nejlepších designérů v této zemi Martina Halíka a požádali jsme ho o vytvoření profesionálního firemního designu na míru šitého naší společnosti. Výsledek vidíte v levém horním rohu našeho webu.

Naše nové logo se skládá ze dvou částí a dominuje mu hnědá barva. Logo (levá část) znázorňuje letokruhy a s pomocí hnědého odstínu nejlépe vypovídá o odvětví, ve kterém naše firma působí. Logotyp pak prezentuje název naší společnosti, která je tu s vámi na trhu již více než 20 let.

Součástí nové firemní identity je samozřejmě i prezentace naší firmy na internetu.

Již v srpnu jsme pro vás spustili nové, přehlednější a obsahově plnější webové stránky. Najdete zde podrobný popis našich komplexních systémů SEIWIN 3/4 a SEIWIN 5 a také porovnání těchto verzí. V sekci podpora jsou odkazy na stažení nových verzí nebo historii změn.

Již 22 let vám pomáháme efektivně řídit hospodaření 93% českých lesů. Nicméně si ale uvědomujeme, že nesmíme usnout na vavřínech. Neboť jak se říká, kdo chvíli stál, už stojí opodál.

Tým HA-SOFT, s.r.o.

Česky